• Giriş
  • Kayıt Ol

mavimusti09

İsim
: Mustafa M.
Kayıt Tarihi
: 1 Mart 2022
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Şimdiye kadar birçok tez yazımında, konu bulma, üretme ve yazım kuralları bakımından çevreme yardımım dokundu. Kişisel gelişim adına, online eğitim veren kurumlardan çevrimiçi eğitimler aldım. Aynı zamanda KPSS çalışırken Türkçe bölümdeki hassasiyetime dikkat kesilerek neden bu işi yapmayayım dedim ve aranızdayım. Çeşitli konulardaki özgün içeriklerimi siz değerli kullanıcılar ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağım.


Türkçe Makale Siparişi: 30.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 40.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Kendime ve yazım kabiliyetime olan güvenim ile, siz değerli kullanıcıların taleplerini en doğru ve özgün şekilde yerine getireceğimden emin olabilirsiniz. Verilen ödevleri hep daha iyi olabilmek için özenerek yaptığım gibi, şimdiye kadarki çalışma hayatımda da işlerimi aynı hassasiyet ve özenle yaptım. 

Farklı insanlarla yaşadığım birçok deneyimime dayanarak, çok yönlü düşünme yöntemleri konusunda da kişisel olarak kendimi geliştirmeye çalıştım. 

"Aynası iş'tir kişinin, söze bakılmaz" deyişinde olduğu gibi, aslında yazılacak, söylenecek çok şey var. İşin sonucuna bakıp, mutluluk hissini yaşamak isteyen herkesi, profilime davet ediyorum.

Ücretlendirme Hk. "Özgün ve Kaliteli® içerik bunu hak ediyor." 

Gelin, birlikte kazanalım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net