• Giriş
  • Kayıt Ol

mavera09

İsim
: Nuri R.
Kayıt Tarihi
: 22 Temmuz 2019
Son Giriş
: 2 yılHakkımda

Hepinize Merhaba. Aydın ili Bozdoğan ilçesinde Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Meslekte 14 yılı geride bıraktım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Öğretmenliğin yanı sıra Masa tenisi il hakemliği ve satranç antrenörlüğü yapıyorum. Ayrıca mümkün olduğunca öğrencilerle ilgili sosyal faaliyetlere de katılıyorum. Ayrıca Makale okumayı ve yazmayı çok seviyorum. ayrıca şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Kitap kokusu, en sevdiğim kokuların başında gelir.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"mavera09" Örnek İçerikleri

  • Web Sitelerinde Resim Optimizasyonu

Hizmet Açıklaması

Hepinize merhaba. Web siteniz için özgün ve etkin içeriklere mi ihtiyacınız var? O halde, doğru yerdesiniz. Tamamen özgün, SEO kurallarıyla uyumlu içerikler üretebilirim. Sahip olduğum iş disiplininden dolayı, ihtiyacınız olan içeriği tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlayabilirim. Dilerseniz konu bütünlüğünü bozmadan dilediğiniz kadar paragrafa da bölebilirim. İhtiyacınızı tam olarak belirtirseniz, zamandan tasarruf etmiş oluruz ve siparişiniz çok daha hızlı bir şekilde elinize ulaşmış olur. Böylece birlikte hoş, eğlenceli ve karşılıklı güvene dayalı bir süreci birlikte yaşayabiliriz.

Peki hazırladığım içeriklerin web sitenize ne katkısı olacak?
1) Web siteniz Seo açısından güçlü olur. 
2) Web siteniz kaliteli içeriklerle ziyaretçi akınına uğrar.
3) Web siteniz bağımlılık yapar. 

Not: Ayrıca satranç, masatenisi. python porgramlama dili ve android ile ilgili birçok konuda eğitici içerikler hazırlayabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net