marsta_yuruyen

İsim
: Ömer Y.
Kayıt Tarihi
: 7 Kasım 2020
Son Giriş
: 11 ay

Hazır Makalesi (1)

Hakkımda

Çeşitli yayınevlerinde editörlük ve genel yayın yönetmenliği yaptım. Sizin için SEO uyumlu metinler hazırlayabilirim. İstediğiniz konuda kaynak taraması yapabilir ve metni istediğiniz uzunlukta hazırlayabilirim. Direktifleriniz doğrultusunda görüşerek metnin ana çerçevesi oluşturulur ve belirtilen güne hazır hale getirilir. Tüm yazın işlerinizin her alanında çalışabilir ve çalışmalarınıza farklı bir pencere açabilirim. Kitaplarınızın basıma kadar tüm aşamalarını hazırlayabilir, yazım danışmanlığı yapabilirim. Ufak bir fikriniz dahi kitaba dönüştürecek bir yola beraber girebilir, başarınızda size destek verebilirim. Çalışma geçmişimi sizlerle özelde paylaşabilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Yazar ve Editör

 

Sizin için SEO uyumlu metinler hazırlayabilirim. İstediğiniz konuda kaynak taraması yapabilir ve metni istediğiniz uzunlukta hazırlayabilirim. Direktifleriniz doğrultusunda görüşerek metnin ana çerçevesi oluşturulur ve belirtilen güne hazır hale getirilir.Tüm yazın işlerinizin her alanında çalışabilir ve çalışmalarınıza farklı bir pencere açabilirim. 

 

Kitaplarınızın basıma kadar tüm aşamalarını hazırlayabilir, yazım danışmanlığı yapabilirim. Ufak bir fikriniz dahi kitaba dönüştürecek bir yola beraber girebilir, başarınızda size destek verebilirim.

 

Çalışma geçmişimi sizlerle özelde paylaşabilirim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.