• Giriş
  • Kayıt Ol

maksatyesillik

İsim
: Özlem B.
Kayıt Tarihi
: 22 Mart 2020
Son Giriş
: 4 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba. Ben Özlem. Bu platform ile tanışmak aslında merak ettiğim bir çok konu ile içli dışlı olmama olanak sağladı ve sağlıyor. Asıl hedefim yaptığım araştırmalar sayesinde edindiğim üslup ile hitap etmek istediğim kitlelere ulaşmayı başarabilmek,hem öğrenen hem öğrenilmesine katkı sağlayan olabilmektir.Akademik anlamda kendimi geliştirmek istediğim bu dönemde sizlerle tanışıp birlikte üretmek bana da çok şey katacaktır. İlginize teşekkür ediyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba.

İçerik oluşturmamı istediğiniz de benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Böylece  daha güvenilir ortak çalışma zemini hazırlamış oluruz.

Oluşturduğum içerikleri tamamen özgün ve SEO kurallarına uygun bir dil ile yazmaya çalışıyorum.

Okuyucunun ilgi alanına veya merak ettiği konuya dair tam olarak benden ne istediğini anladığım takdirde kendime has bir üslupla sizlere yardımcı olacak içerikler üretebilirim.

Üreteceğim içeriklerde yaptığım araştırmalar sonucunda edindiğim verilerin doğruluğundan emin olduktan sonra özenli ve özgün bir dil kullandığımı düşünüyorum.

Yazarken hedefim olabildiğince yalın bir anlatım ile okuyucuyu sıkmadan konuyla alakalı merak edilenlerinde cevabının bulunacağı bir içerik oluşturmaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net