makalistik

İsim
: Remzi Ş.
Kayıt Tarihi
: 24 Mayıs 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Mühendislik alanı başta olmak üzere çeşitli konularda bilgi sahibiyim, kendimi sürekli geliştiriyorum. Hergün kitap okurum. Daha önce çeşitli makale ve içerikler oluşturdum. Başka freelancer sitelerinde de hizmet verdim. Makale yazmak bana eğlenceli geliyor. Genelde bütün konularda yazmayı severim. Severek ve isteyerek bu işi yapıyorum. Makale konuları olarak ; Güncel konular, ekonomi, tarih, şiir, teknoloji, bilgisayar, mobil uygulamalar,yapay zeka, uzay, matematik, kodlama, programlama, psikoloji, çocuk, doğa, dini, inanç, alış-veriş vs. daha bir çok konuda makale yazabilirim. Makaleleri özgün, sade, özgün olmasına dikkat ederim. Seo uyumlu makaleler oluşturup müşteri memnuniyetini ön plan da tutarım. Ancak belli bir süre sadece ⚡bilişim, ⚡bilgisayar, ⚡Yazılım, ⚡network ve ⚡mühendislik alanlarından makale alabilirim. Teşekkürler....


Fiyat Tarifesi: 100.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Elde ettiğim sorumluluk ve disiplin anlayış metodolojisini benimsemekteyim. İstenilen amaca doğru en kısa yoldan, en kısa zaman da hazırlama özverisini sunmaya çalışırım. 


Neden Ben?
Müşterinin seçim hakkı özgürdür ve işini gerçekleştirmek en doğru kişiyi bulmaya çalışır. Buna karşılık olarak bana verilen sorumluluğu en güzel bir şekil de yerine getirmeğe çalışırım. Oldukça zengin bir araştırma yaparım, sadeliğe ve özgün olmasına dikkat ederim. Titiz çalışırım, iş başlar ve biter. 


Makale konuları olarak ;

Tarih, Şiir, teknoloji, bilgisayar, mobil uygulamar, uzay, matematik, kodlama, programlama, psikoloji, çocuk, doğa, dini, inançlar vs. daha bir çok konuda makale yazabilirim.

Özgün, sade ve seo uyumlu olması ilk tercihimdir.

**Sizden ricam siparişlerinizden önce mesaj ile bilgilendirin beni veya bilgi alın. Anlaşarak yapalım en güzel neticeler için bu gereklidir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (4)

icerik.net
8 Haziran 2020 16:02 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

fucar08
3 Haziran 2020 22:43 tarihinde gönderildi.

Zamanından teslim, ettiği için teşekkür ederim.

opojo01
30 Mayıs 2020 17:43 tarihinde gönderildi.

Öz verili çalışma için teşekkür ederim. Hayırlı işler.

rumuzat
27 Mayıs 2020 20:57 tarihinde gönderildi.

**Gerçekten şaşırtıcı bir şekil de hızlı yolladı. Tebrik ederim. Kaleminiz kuvvetli sanırım :)