makalekosesi

İsim
: Hediye Ş.
Kayıt Tarihi
: 26 Aralık 2018
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhaba herkese, Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunuyum. Orta okul yıllarımdan bu yana makale yazma ve okuma konularında ilgiliyim. Şuanda kendi mesleğimi icra ediyor ve bir yandan internet için içerik üretmekle uğraşmak istiyorum. Mühendislik alanı başta olmak üzere her türlü makale ve internet sitesi içeriğini istediğiniz anahtar kelimeler ile ve SEO uyumlu olarak hazırlayabilirim.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İşim gereği kendime bolca zaman ayırabiliyor ve kendime ayırdığım bu zamanlarda içerik tüketme yerine üretmek ile de ilgilenmek istiyorum.

Mesleğim gereği her türlü mühendislik alanı başta olmak üzere liste içerikler, makale ve internet sitesi içeriğini istediğiniz anahtar kelimeler ile ve SEO  uyumlu olarak hazırlayabilirim. Ayrıca özgünleştirme işleriniz ve basit çevirilerinizde de yardımcı olabilirim. Özellikle yabancı dizi ve film konularına ilgiliyim.

Lütfen içerik talebinde bulunurken bana içerikle ilgili vurgulamam gereken anahtar kelimeleri, varsa içeriğin hitap edeceği yaş grubunu içeriği ne zaman istediğinizi, kelime sayısı gibi parametreleri belirtiniz. Ayrıca müsaitlik durumum ve diğer istekleriniz için mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.