• Giriş
  • Kayıt Ol

makalecin

İsim
: İ̇çerik Y.
Kayıt Tarihi
: 20 Mart 2019
Son Giriş
: 4 yılHakkımda

Başlangıçta hobi olarak başlamış olduğum metin yazarlığını, şuan ek gelir amaçlı olarak sürdürmekteyim. Aktif olarak devam ettiğim metin yazarlığını, her geçen gün daha da profesyonel bir şekilde yaparak çeşitli sitelerde editörlük görevlerini devraldım. Hazırlamış olduğum içeriklerde tamamen kişiye özel çalışarak memnuniyeti hep üst seviyede tuttum. İnternet ortamında sürekli olarak geziyor olmam ile beraber bir kitap sevdalısı olmam, sahip olduğum bilgiyi düzgün bir şekilde yazıya dökmemi sağladı. Sizlerin de isteklerini yerine getirmek için farklı platformlarda sürdürdüğüm metin yazarlığını, burada da devam ettirmek istiyorum. Önceliğim her daim memnuniyetiniz olacaktır.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"makalecin" Örnek İçerikleri

  • Harika Bir Hafta Sonu Kaçamağı Sapanca Gölü

Hizmet Açıklaması

Kişiye Özel İçerikler

İçerikler tamamen sizin istekleriniz temel alınarak hazırlanmaktadır. İstediğiniz formatta ve uzunlukta içerikler, istenilen her konuda hazırlanır. Belirtilen olan anahtar kelimeler, içeriğe düzgün ve anlamlı bir şekilde yerleştirilir. Anahtar kelimelerin içerik içerisine dağılımı da okuyucuyu rahatsız etmeyecek şekilde yapılmaktadır.

Tamemen SEO Uyumlu İçerikler

Aksi belirtilmediği sürece hazırladığım her içerik, tamamen SEO uyumlu olmaktadır. Bu sayede;

- Arama sonuçlarındaki yeriniz üst sıralara çıkar

- Hedef kitlenizin daha akıcı okuması sağlanır ve sitede kalma süreleri uzar

- Diğer sitelerin size bağlantı vermesi sağlanır

- Satış hacmini artırır

... ve daha fazlası

Ekstra Hizmetler

İçeriklerin hazırlanması haricinde siteye girişlerinin yapılması ve resim eklenmesi gibi hizmetler de tarafımdan sağlanmaktadır. Wordpress dahil olmak üzere her türlü siteye girişler sağlanır. YOAST SEO eklentisini de verimli bir şekilde kullanmaktayım.

!!! Sipariş tanımlamadan önce lütfen mesaj yoluyla iletişime geçiniz. Teslimat zamanı ve detaylar hakkında konuştuktan sonra siparişi tanımlamanız iki taraf için de mağduriyeti önleyecektir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net