• Giriş
  • Kayıt Ol

levi

İsim
: Levi K.
Kayıt Tarihi
: 7 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

21 yaşında %100 ingilizce Psikoloji bölümü okuyorum. Ayrıca uzun zamandır da senaryo yazarlığı ve kısa hikaye yazarlığı yapmakla meşgulüm. İngilizcem C seviyesi olup akademik İngilizce eğitimimi tamamlamış bulunuyorum. İngilizce sertifikam mevcuttur. Ayrıca çekilmiş onlarca başarılı klipte parmağım vardır. Senaryolar yazabilirim. Özgün içerikler ve fikirler sağlayabilirim. Kısa ama içi dolu yazılar yazmak konusunda yetenekliyim.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

·        İngilizce master degree yani C düzeydir. Türkçe herhangi bir metninizi ya da resmi yazınızı hızlıca ve tutarlı. Akademik makalelerinizi isteğiniz doğrultusunda yazarım ve essaylerinizi düzgün bir şekilde sizin yerinize yaparım. Resmi dilekçe, mail gibi yazılarınızı da evrensel kurallara uyarak anında ingilizceye çeviririm. Tüm essay türlerine hakimim ve deneyimliyim. Siz kendinizi yormayın bana yazmam gerekeni söylemeniz sizler için yeterlidir.

·        Yeni içerikler oluşturup klip,reklam, film, dizi için senaryo yazarım. Kısa hikayeler yazabilirim. Senaryolarınız için size yeni sinopsis fikirler verebilirim. En deneyimli olduğum kısım ise size şarkı sözleri yazabilirim. İstediğiniziçerik türüne bağlı olarak her türlü yeni metin ortaya çıkarırım. Umarım yapılan işten memnun kalırsınız.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net