• Giriş
  • Kayıt Ol

levent4

İsim
: Levent Ö.
Kayıt Tarihi
: 3 Mart 2021
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar


Hakkımda

1990'lı yıllarda ODTÜ Fizik bölümünde okurken girdiğim bilişim sektöründeki maceram devam ediyor. İlk blog yazarlarından birisiyim. Microsoft, SAP, Oracle gibi firmalardan aldığım pek çok eğitim sayesinde her türlü bilişim terimine aşinayım. Sahip olduğum, yönettiğim ve danışmanlık yaptığım web siteleriyle birlikte profesyonel SEO çözümleri içeren çalışmalarımıza devam ediyoruz. Anahtar kelimelere göre yazılmış özel tanıtım yazılarıyla, arama motorlarında ilk sıralara çıkmanızı sağlıyoruz!


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 10.00 TL Almanca Makale Siparişi: 20.00 TL Arapça Makale Siparişi: 30.00 TL Rusça Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sahip olduğum, yönettiğim ve danışmanlık yaptığım web siteleriyle birlikte profesyonel SEO çözümleri içeren çalışmalarımıza devam ediyoruz. Anahtar kelimelere göre yazılmış özel tanıtım yazılarıyla, arama motorlarında ilk sıralara çıkmanızı sağlıyoruz!

Her türlü tantıım yazısı, blog içeriği, ürün açıklaması, kategori açıklaması, basın bülteni, web sitesi içeriği, çeviri hizmetleri ve ürün yorumları için bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıdaki dillerde çeviri yapmaktayız:

Türkçe
İngilizce
Lehçe

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net