• Giriş
  • Kayıt Ol

laviniia

İsim
: Çiğdem A.
Kayıt Tarihi
: 12 Mart 2021
Son Giriş
: 8 ay

Standart Yazar


Hakkımda

1988 Kocaeli doğumluyum. Sakarya Üniversitesi-Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Kocaeli Üniversitesi -Gazetecilik (Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ve formasyon), İstanbul Üniversitesi-sosyoloji, Anadolu Üniversitesi-İktisat mezunuyum. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi Mekatronik 2. yılımda İngiltere vizem çıktığı için bırakmak durumunda kaldım. Şu an Londra'da yaşamaktayım. Tam zamanlı hastanede çalışıyorum. Yarı zamanlı restoranların reklam ve tanıtımlarını yapıyorum. Fotoğraf çekimleriyle uğraşıyorum. Türkçe dersler veriyor, çeşitli internet sitelerinde içerikler yazıyorum. Kendimi geliştirmeyi ve her an kendime yeni şeyler katmayı seviyorum. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tamamen özgün şekilde içeriklerinizi ortaya cikarabilirim. Sizin yapmanız gereken tek şey ne istediğiniz hakkında beni bilgilendirmektir. Sonrası sizin isteğinizi kendi bilgilerimle yogurup ortaya özgün yapıda bir içerikle okuyucu buluşacaktır.

Niçin ben ?
Bugüne kadar aldığım eğitimlerden kazandığım bilgiler ve çalışma hayatimdan edinmiş olduğum birikimlerle benimle yürümeniz işleriniz açısından size kolaylık sağlayacaktır. Vereceginiz isler Disiplinli bir şekilde tam zamaninda teslimi yapılır. Revize istediğiniz her içerik isteklerinize uygun olarak en kisa zamanda size geri dönüşü yapılacaktır. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net