lacin_hsnov

İsim
: Lachin H.
Kayıt Tarihi
: 25 Ağustos 2018
Son Giriş
: 2 gün


Hakkımda

5 yılı aşkın süredir makale yazarlığı, webmasterlik yapıyorum. Geçimimi bu işlerden sağlayan birisi olarak, sizlere zamanınızdan tasarruf edecek şekilde, kaliteli ama uygun fiyatlarla hizmet verebilirim. Seo ile tam uygun şekilde, belirlediğiniz anahtar kelimeleri kapsamında detaylıca yazılar, makaleler yazabilirim. Yazacağım makaleler daha önce hiçbir yerde kullanılmamış olup, sadece size özgün yazılacaktır. Hizmetlerimi satın alırsanız memnun kalacağınızdan eminim.


Fiyat Tarifesi: 1.70 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz konularda websiteleriniz için seo kurallarına uygun bir şekilde, belirlediğiniz anahtar kelimeler kapsamında metinler yazabilirim. Yazacağım metinler tam özgün olup bundan önce herhangi bi yerde kullanılmamış olacaktır. 5 yılı aşkın olan webmasterlik geçmişimde kendi sitelerim için 300 den fazla makale yazdım. Bu kadar deneyimimle sizler için ortaya güzel işler çıkarabileceğime inanıyorum.

Genellikle finans konularında detaylıca araştırma yaparak, ortaya güzel işler çıkarabilirim.

SEO'ya uygun olarak üreteceğim tüm metinler tüm SEO standartlarına uygun, google, yandex gibi bir çok arama motorunun sizi ilk sıralarda gösterebileceği bir şekilde içerikler üretebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.