kuwallee

İsim
: Temel K.
Kayıt Tarihi
: 3 Mart 2019
Son Giriş
: 3 gün


Hakkımda

Benim içerik üretim maceram kitaplarla içli dışlı olmamla başladı. İlk olarak kısa öyküler, şiirler yazmaya başladım ve yazmak benim için bir tutku oldu. Bunu bir gelir kapısına dönüştürmek istedim. İnternetten araştırma yapmaya başladım ve karşıma SEO uyumlu içerikler çıktı. İlk başlarda bana göre olmadığını düşünsem de yazmaktan aldığım keyfin sadece şiir, hikaye gibi yazılarda değil her şekilde yazmakta olduğu anladım. Yaklaşık bir, bir buçuk senedir de çeşitli internet siteleri ve ajanslarda bu işi yapıyorum. Her şeyin sonunda da yolum buraya düştü.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 Belirli alanlarda bilgi birikimine sahibim fakat istediğiniz konu ne olursa olsun öğrenme yeteneğim oldukça kuvvetlidir. Olabilecek en kısa süre içinde ortaya en iyisi sonucu çıkarırım. İstediğiniz içerik konusunda ayrıntılı olarak bilgi verirseniz o derece isteğinize uygun içerikler ortaya çıkarabilirim. Benimle çalışmaktan keyif alacağınıza eminim.

 SEO konusunda oldukça başarılıyım diyebilirim. Bunun yanı sıra öğrenmeye ve eleştirilere oldukça açık bir insanım. Her şeyin en doğrusunu ben bilirim gibi düşüncelerim yoktur ama yaptığım işlere ve kendime de güvenirim. Hazırladığım içeriği nerede kullanacak olursanız olun maksimum verimi alacağınızdan eminim. Teşekkür ediyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.