kubraloga

İsim
: Kübra L.
Kayıt Tarihi
: 13 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Küçüklüğümden beri okumaya ve yeni şeyler yazmaya her zaman büyük bir ilgi duydum. Yıllardır hobi olarak yazılar ve makaleler yazıyorum ancak daha önce hiç internet sitesinde yayınlamadım. Araştırma yapmayı ve okumayı sevdiğim için pek çok konu üzerinde yazı yazabiliyorum. Blog tarzı anlatım veya resmi anlatımlarla akıcı bir makale yazma konusunda oldukça iyiyim. Blog içerikleri vb. çoğu konuda kendime güveniyorum. Güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makale Nasıl Yazılır? 

Makalenizin amacını belirleyin.

Öncelikle yapmanız gereken şey yazacağınızın şeyin doygunluk seviyesini bilmek olmalıdır. Bir konuda yazacağınız şeyin faydalı olup olmayacağını düşünmelisiniz. Dolayısıyla iyi bir makalede ihtiyaç duyulan ilk şey asıl konunun iyi seçilmesidir. Makaleniz bir konu hakkında derlemeyi, herhangi bir fikri savunmak veya çürütmek için yazılmalıdır.

Özgün olun.

Özgün olmak yani ''kopya olmayan'' anlamına gelir. Öncelike yazdığınız konu hakkında daha önce yazılmış olan makaleleri incelemelisiniz. Eğer yazılan makaleler varsa sizin yazdığınız makale onların aynısı yani ''kopyası'' olmamalıdır, farklılık göstermelidir. Alt başlıklar, anahtar kelimeler, kalın ve italik gibi farklı şekillerde yazılmalıdır. Kopyala yapıştır kesinlikle yapılmamalıdır. Nesnel olan veriler kullanılmalıdır. Amacınızın bilgi vermek oluğunu unutmamanız gerekir. 

Makalenizi mutlaka bir sonuca bağlamalısınız.

Makalenizin sonuna geldiğinizde verdiğiniz bilgileri mutlaka bir sonuca bağlamalısınız. Amacınız bilgi vermektir ve bunu sonuca bağlamadığınız takdirde makalenizin eksik kalacağını bilmelisiniz. 

 

 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

mahmut6
14 Mart 2021 12:14 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve ilgili

huseyin_dalyan
28 Aralık 2020 17:16 tarihinde gönderildi.

çok beğendim süper metinler