kubrabatu

İsim
: Tuncaa
Kayıt Tarihi
: 20 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi 2014 Biyoloji Mezunuyum. Akabinde SDÜ Zİraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji bölümünde Yüksek Lisansımı tamamladım. Bu süreçte çok sayıda akademik makaleler yazdım. Bunların yanı sıra aracı kişiler tarafından bilgilendirme içerikleri yazdım. Anne olunca çocuğuma kendim bakabilmek için işimi bıraktım ve evde en iyi bildiğim işi yapmaya aracı olmadan devam etmek istiyorum. yazmış olduğum makaleleri ve diğer bilgilendirme içeriklerini arzu ettiğiniz takdirde tarafınıza yollayabilirim. Beni tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederim. Sonucu mükemmel olan yazılara ulaşmaya hazır olun.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunuyum. Ardından SDÜ Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölümünde yüksek lisans yaptım. Yüksek lisans sırasında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Moleküler Entomoloji Laboratuvarında Tubitak destekli çalışmalar yapıp yapmış olduğum çalışmaları ilgili kongrelerde sundum. 

Eğitim sürecimde birçok makale yazıp kongrelerde sunma şansım oldu. Bunun yanı sıra tez yazdım. 

Aracı kişiler tarafından bana verilen başlıklar ile ilgili içerikler yazdım. 

Oğluma kendim eğitim vermek istediğim için akademik kariyerimi ve iş hayatımı bir süreliğine durdurdum. Bu süreçte araştırmayı ve yazmayı sevdiğim için evden çalışmaya devam etmek istiyorum. 

Aslan burcu olduğum için her zaman en iyisini yapmaya çalışıp yapıyorum. İsteklerinizi tam anlamıyla yazıya çevirmek için hazırım.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.