kubra11

İsim
: Kübra S.
Kayıt Tarihi
: 29 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

31 yaşındayım. 5 yıldır metin yazarlığı ve sosyal medya yöneticiliği yapıyorum. Kocaeli Üniversitesi İşletme mezunuyum. Anadolu üniversitesi Marka İletişim okuyorum. Yazmayı ve her konuda fikir üretmeyi çok seviyorum. Her türlü konuda içerik üretmeyi seviyorum ve bu yönde araştırmalar ve okumalar da yapıyorum. Ufak yazım hataları dışında çok büyük hatalarım hiç olmaz. Ve ayrıca istenen dilde yazabilirim. Samimi ya da kurumsal içerikli yazılara oldukça hakimim.


Fiyat Tarifesi: 5.90 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Seçtiğim konu başlıklarına uygun ve size uygun her türlü yazıyı yazabilirim. Sadece ne hakkında olduğunu bilmem yeterli olacaktır. Konu bütünlüğü ve derinliğine göre özgün içerikli yazılarım ile bir hayli hayatınızı kolaylaştıracağıma eminim.Ve ayrıca istenen dilde yazabilirim. Samimi ya da kurumsal içerikli yazılara oldukça hakimim.

Sosyal öedya dilinden, kurumsal içerikli yazılardan, bilimsel ve öznel yazı çeşitlerinden çıkartabilir, konu başlıklarına uygun istenilen kelime sayısında yazılar üretebilirim.

 

Neden Ben?

Çünkü ne istediğinizi hemen anlayacak ve kelimelere dökeceğim. İstenilen tarih aralığından hada önce çalışmaları iletebilme özelliğim de mevcut.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.