• Giriş
  • Kayıt Ol

konyaliyazar

İsim
: Mustafa Ö.
Kayıt Tarihi
: 18 Mart 2018
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Ben Mustafa Özçelik, 1992 Konya doğumluyum. 2014 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun oldum. 2010 yılında başladığım üniversitede hayatımda, ikinci sınıftan beri yani 2011 yılından bu yana iş hayatının içerisindeyim. Selçuk Üniversitesi bünyesinde bulunan ÜN TV Haber'de, Merhaba Gazetesinde ve Yenigün Gazetesinde hem staj yapma hem de çalışma fırsatlarım oldu. 2015 yılından bu yana da, bir kurumun basın memurluğu görevini yürütüyorum, derginin haber müdürlüğünü yapıyorum. Hem okulda aldığım dersler hem de çalışma hayatımda edindiğim tecrübeler ile, iletişim, halkla ilişkiler ve basın müşavirlikleri alanlarında kendimi geliştirmeye gayret ediyorum. Bulunduğum kurumda, kurumun haberlerinin yazılması servis edilmesi, fotoğraf çekimi, basın kuruluşları ile ilişkilerin yönetilmesi, konuşma metinlerine hazırlık yapılması, talep edildiği zaman rapor oluşturulması gibi birçok çalışmayı gerçekleştiriyorum. Bunun yanında çeşitli platformlarında yayınlanmış yazılarım mevcut.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"konyaliyazar" Örnek İçerikleri

  • Içerik Evreni Metnim

Hizmet Açıklaması

Ben Mustafa Özçelik,

1992 Konya doğumluyum.

2014 yılında Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun oldum.

2010 yılında başladığım üniversitede hayatımda, ikinci sınıftan beri yani 2011 yılından bu yana iş hayatının içerisindeyim.

Selçuk Üniversitesi bünyesinde bulunan ÜN TV Haber'de, Merhaba Gazetesinde ve Yenigün Gazetesinde hem staj yapma hem de çalışma fırsatlarım oldu.

2015 yılından bu yana da, bir kurumun basın memurluğu görevini yürütüyor, derginin haber müdürlüğünü yapıyorum.

Hem okulda aldığım dersler hem de çalışma hayatımda edindiğim tecrübeler ile, iletişim, halkla ilişkiler ve basın müşavirlikleri alanlarında kendimi geliştirmeye gayret ediyorum.

Bulunduğum kurumda, kurumun haberlerinin yazılması servis edilmesi, fotoğraf çekimi, basın kuruluşları ile ilişkilerin yönetilmesi, konuşma metinlerine hazırlık yapılması, talep edildiği zaman rapor oluşturulması gibi birçok çalışmayı gerçekleştiriyorum.

Bunun yanında çeşitli platformlarında yayınlanmış yazılarım mevcut.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
CV - Önyazı
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net