komaac

İsim
: Esma K.
Kayıt Tarihi
: 12 Şubat 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Uzun yıllardır kendi çapımda birçok özgün içerik üretiyorum. Güncel konular, bilimsel ve edebiyat ile ilgili içerikler ilgi alanlarım. Onun dışında blog içerikleri (yemek tarifi, öneriler, seyahatler, web tasarım, kişisel gelişim) gibi konularda bilgi sahibiyim ve kaliteli bir içerik üreteceğime inanıyorum. Siz icerik.net üyeleri ile kaliteli ve güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Dilediğiniz içerikte yazmamı istediğiniz metni tamamen özgün bir şekilde hazırlayabilirim. Hazırlayacağım metinde özellikle bahsetmemi istediğiniz anahtar bir kelime varsa bana iletmeniz yeterli olacaktır. Yazının daha anlamlı olmasını sağlamak adına yazacağım metni paragraflara bölerek daha rahat okumayı sağlarım. Başlık seçiminin anahtar kelimelerden olmasına özen gösteririm. Dilerseniz görsel materyallerle de yazınızı destekleyebilirim. Bir bütün olarak ele aldığım paragraflardan okuyucunun bu makaleyi neden okuması gerektiğiyle ilgili bilgilere ulaşmasını sağlarım. Bunun dışında eklememi istediğiniz bir yazım stili varsa hepsine uyum sağlarım. 

NEDEN BEN?

Yapılmasını istediğiniz işin tam zamanında ve istekleri karşılayan bir içerikte olmasını istiyorsanız çalışma sürecini beraber geçirebiliriz. 

ÖZGÜN İÇERİKLERİN SİTENİZE SAĞLAYACAĞI FAYDALAR 

Okuyucuyu faydalı ve özgün olan içerikler sitenizde kalınan süreyi uzatır.

Özgün ve kaliteli içeriklerde ziyaretçi sayınız artar.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.