kircil

İsim
: Kırçıl Ö.
Kayıt Tarihi
: 10 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

T.Ü. Mimarlık 2017 mezunuyum fakat mimarlık yapmamaktayım. Şu anda BAYÜ İngilizce Öğretmenliği ve AU AÖF Sosyoloji bölümlerinde eğitimime devam etmekteyim. Mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon, sanat ve sanat eserleri, dil bilimi ve felsefe ve teknoloji ile ilgileniyorum. Mimarlık eğitimimin getirisi olarak görselleştirme ve çizim programlarına hakimim. İleri seviyede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Fransızca biliyorum. Okumayı, bisiklete binmeyi ve sanatsal üretimler yapmayı seviyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İşime sizi anlamakla başlıyorum. İstediğiniz kriterlere en uygun en özgün içerikleri üretmem için bana verdiğiniz her detayı özümsüyorum.

İçerikleri üretirken hem bir yazar hem de bir okuyucu oluyorum. Bu şekilde okuyucu bakış açısıyla yazılarımı süzüp, ilgi uyandıran, sürükleyici içerikler üretebiliyorum. 

Disiplinli ve titiz çalışıyorum.                                                                                                                          SEO uyumlu içerikler üreterek içeriğin ve sitenizin ulaşım ağını genişletiyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.