• Giriş
  • Kayıt Ol

kevsersu

İsim
: Nudiye K.
Kayıt Tarihi
: 14 Mart 2019
Son Giriş
: 5 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Hacettepe Üniversitesi'nden mezunum, iyi derece İngilizce bilmekteyim.Yaklaşık 3 yıldır makale yazarlığı yapıyorum. Her türlü konuda sizler için içerik hazırlayabilirim. %100 özgünlük garantisi vermekteyim siparişlerimde. Bu sektörde uzun yıllardır çalıştığımdan dolayı sizlere en iyi hizmeti sunacağıma eminim. İcerik.net sitesi bünyesinde iş yapmak ve ortaya memnuniyet ile sonlanan siparişler almak istemekteyim. Daha önceleri yüzlerce makale yazdığımdan ve birkaç yerel medya unsurunda içerik editörlüğü yaptığımdan siteniz için gerekli olan özgünlükte makaleler hazırlayacağımdan şüpheniz olmasın


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"kevsersu" Örnek İçerikleri

  • 6

Hizmet Açıklaması

Selamlar,  aradığınız yazarı buldunuz! 

Sizin için her türlü konuda istenilen uzunlukta makaleler yazabilirim. Öncelikli prensibim Özgünlük. satışta olan makalelerim veya sipariş verdiğiniz makalelerinizde size %100 özgünlük garantisi vermekteyim. Siparişlerinizi sizlere göndermeden kendim özgünlük kontrolüne sokmaktayım. Ayrıca imla kurallarına da özen gösteririm. 

Akıcılık konusunda, metinlerim akıcı bir dile sahip olup kullanıcıyı sıkacak kelime tekrarlarından bulunmaz. Daha öncesinde bir çok kişi/siteler için makale yazdım ama artık burada kendi işimi yapmak istiyorum. 

SEO ile uygunluk konusunda yazılar isterseniz, verdiğiniz ''anahtar kelimeler'' doğrultusunda %100 SEO uyumlu makaleler yazmaktayım.

BU KADAR İYİ BİR HİZMETİ ALMAK VE WEB SİTENİZDE ÖZGÜN İÇERİKLER GÖRMEK İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKEN SİPARİŞ VERMEK !!

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net