• Giriş
  • Kayıt Ol

kendine1yazar

İsim
: Tayfun K.
Kayıt Tarihi
: 27 Ocak 2023
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar


Hakkımda

2020 yılından itibaren freelance olarak Türkçe içerik yazarlığı, editörlük, grafik tasarım ve video düzenleme yapıyorum. SEO uyumlu makale yazma, tamamen özgün içerik üretme ve WordPress - Blogger gibi programların kullanımı konusunda yetkin biriyim. Şimdiye kadar pek çok farklı ajans ve yazar ekibi ile çalışma gerçekleştirdim. Blog, sağlık, spor, kategori, haber, hizmet veya tanıtım yazı deneyimlerim oldu. Haftalık olarak ödeme alabileceğim, içerik üretimi gerçekleştirebileceğim bir iş arıyorum. 100 kelimesi 4 TL ve 5 TL aralığında metin yazarlığı yapıyorum. Paylaşımım ile ilgilenen kişilerin benimle iletişime geçmesini dilerim. Teşekkürler, herkese iyi çalışmalar dilerim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba! Ben Tayfun Korkmaz. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Geçimimi sağlamak için uzun süredir makale yazarlığı yapıyorum. Yaşam şartlarının zorluğu ve geçim sıkıntısının yaygın olduğu bu dönemde aktif bir şekilde yazarlığa devam edebilmek ve yeni iş kapılarını aralamak için bu gönderiyi paylaşıyorum. 
SEO uyumlu makale yazma, tamamen özgün içerik üretme ve WordPress - Blogger gibi programların kullanımı konusunda yetkin biriyim. Şimdiye kadar pek çok farklı ajans ve yazar ekibi ile çalışma gerçekleştirdim. Blog, sağlık, spor, kategori, haber, hizmet veya tanıtım yazı deneyimlerim oldu. 
Haftalık olarak ödeme alabileceğim, içerik üretimi gerçekleştirebileceğim bir iş arıyorum. 100 kelimesi 4 TL ve 5 TL aralığında metin yazarlığı yapıyorum. Paylaşımım ile ilgilenen kişilerin benimle iletişime geçmesini dilerim. Teşekkürler, herkese iyi çalışmalar dilerim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net