kemaly

İsim
: Yayman
Kayıt Tarihi
: 22 Ocak 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

İlk metin yazarlığı deneyimim Türkiye'nin ilk özel radyosu Gün Fm'de (lise öğrencisiyken) gerçekleşti. Kendime ait bir kitabım, istek üzerine yazmaya başladığım bir bilim kurgu senaryosu bulunmakta. Özel şirketlere verdiğim hizmetler dışında, TRT'de birçok projede (metin yazarı, danışman, görüntü yönetmeni) yer aldım. TRT'den referans verebileceğim yapımcı ve yönetmenlerin isimlerini verebilirim. İstediğim veriler verilirse tanıtım ya da reklam filmi kurgulayıp teslim de edebilirim. (After effect, edius, Final Cut pro, adobe photoshop, adobe illustrator, adobe İnDesign programlarını kullanmaktayım)


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"kemaly" Örnek İçerikleri

  • Mekantanıtımdeneme

Hizmet Açıklaması

Sıradan tanıtım ya da reklam metinlerini, filmlerini tercih etmiyorum. Şimdiye kadar tanıtım, reklam, belgesel, kamu spotu gibi alanlarda çalıştım. Kendi yazılarım olsun, hizmet vereceğim 3, kişilere vereceğim yazılar olsun ürettiklerimle akılda kalıcı olmaya dikkat ediyorum.

İstenen hizmete göre araştırma yapan birisiyim. Bunu da vikipedia'dan değil, makale ve kitaplardan yaparım. Çalışma süremin yarısından çoğunu okumalarıma ayırırım. Metin yazma kısmı ise çok daha kısa sürer. Sipariş edilecek işe göre zaman konusunda hassasımdır. Genellikle işi, iş tamamlama süresi olarak tespit ettiğimden daha kısa sürede teslim ederim

Yazacağım makalelerin yanı sıra, ürün, kurum ve hizmetler için tanıtım ve reklam filmi de kurgulayabilirim. (After effect, edius, final cut, adobe photoshop, adobe illustator kullanmaktayım)

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.