• Giriş
  • Kayıt Ol

kedipuka

İsim
: Nida A.
Kayıt Tarihi
: 15 Ekim 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Radyo Televizyon ve Sinema Öğrencisiyim, 4 yıldır çeşitli sitelerde makale yazarlığı yapıyorum. Hedefim köşe yazarlığı veya gazetecilik. Yazmayı ve içerik üretmekten hoşlanıyorum. Her konu hakkında araştırma yapmayı, üzerinde fikir üreterek analiz etmekten zevk duyuyorum. Aynı zamanda mekanların tanıtım içerikleri için çeşitli makalelerim bulunuyor Talep edeceğiniz her türlü içeriğe dair, istediğiniz talepler doğrultusunda özgün makaleler üretebilir ve bunları anahtar kelimeler ve alt başlıklar ile de okuyucuların ilgi ile okuyacağı metinleri haline getirebilirim.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"kedipuka" Örnek İçerikleri

  • Word2

Hizmet Açıklaması

Öğrencilik yıllarımda başladığım ve daha sonrasında eğitimim ile tamamladığım makale yazarlığında tamamen özgür içerikler üretiyor, isteklerinizi dikkate alıyor ve makalelerimi özenle dikkatle ve alt başlıklara ayırarak hazırlıyorum.

Her türlü içerik için makalelerinizi özenle, ayrıntı ve üzerinde fikir geliştirerek, analizler yaparak üreteceğimden emin olabilirsiniz. Makalelerimi yazarken zengin içeriklere, kelime tekrarının olmamasına ve gereksiz kelime kalabalığından elimden geldiğince uzak duruyorum. Makalelerimi okuyucunun anlayacağı dilde ve ayrıntılı olarak yazıyorum.

 

İçeriklerimin size sağlayacağı faydalar 

Özgün bir içeriğe sahip olursunuz

Okuyucularınız sade ve net yazılar ile içeriği daha iyi anlar

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net