kaderarslsn

İsim
: Kader P.
Kayıt Tarihi
: 19 Nisan 2019
Son Giriş
: 1 hafta


Hakkımda

Küçük yaştan beri içimde var olan okuma aşkı, zaman geçtikçe yazma becerisini de kendisi ile birlikte getirdi. Bu sayede bir çok platforma çeşitli konularda makale veya içerik oluşturmaya başladım. Her yeni içerikte deneyimli olmanın verdiği öz güven ile daha kaliteli ve özgün metinler ortaya çıkarmayı başardım bu sayede hali hazırda sağlam olan cümle kurma kabiliyetimi daha üst seviyeye taşıdım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz konu üzerine, tamamen özgün ve kaliteli içerikler üretebilirim. İçerik konusunda aradığınız deneyim ve kalitenin adresiyim. Belirli platformlarda yeterince içerik üretme deneyimine sahip bir yazar olarak talep ettiğiniz metni olabilecek en kısa sürede size teslim edebilirim. Bu doğrultuda dikkat etmeniz gereken tek şey, isteklerinizi açık ve anlaşılır bir şekilde belirtmenizdir. 

Neden ben?

Çünkü cümle alt yapımı okuma sevgime ve alışkanlığıma borçlu bir yazar olarak bir çok farklı yazarın kitaplarını okumuş, kelime haznemi genişletmiş ve sağlam cümle yapısının yapısını kavramış biriyim. Beni seçmeniz için bir diğer neden ise en önemli ve acil işlerinizi olabilecek en kısa sürede size teslim edebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları(3)

rifat
23 Ekim 2020 21:29 tarihinde gönderildi.

Emeğinize Sağlık

ilhanugur
25 Ekim 2020 11:39 tarihinde gönderildi.

hızlı bir şekilde teslim edildi, teşekkürler

holigan
25 Ekim 2020 22:57 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler