• Giriş
  • Kayıt Ol

kaandmrt

İsim
: Kaan D.
Kayıt Tarihi
: 15 Şubat 2023
Son Giriş
: 6 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (4)


Hakkımda

Merhaba, ben disiplinli, sorumlu birisiyimdir işlerinizi aksatmadan zamanında teslim ederim. Yazılarınızda SEO uyumlu olup özgün yazılar yazarım. Yazılarınızı İngilizce’ye çevirebilir ve yazabilirim. Ben gezmeyi ve öğrenmeyi sevdiğimden dolayı bu tarz yazılar yazmaktan ve gezdiğim gördüğüm yerleri insanlara anlatmaktan hoşlanırım. Hazır makalelerimi genellikle gezi, eğlence ve sosyal alanlarında yazsamda finans, piyasa ve kripto gibi alanlarda da hizmet vermekteyim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstek ve ihtiyaçlarınıza göre içeriklerinizi tamamen özgün ve seo uyumlu üretebilirim. İçerik siparişi verirken bana istediğiniz şeyin bir örneğini veya detaylı anlatımını yapmanız gerekmekte ve ek olarak içeriğinizi oluştururken konu bütünlüğüne uygun olarak altyazılı olarak oluşturuyorum. Ayrıca belirli alanlarda bölümlere ayırarak okunabilirliği artırıyorum. Bunların dışında yazılarınızda farklı istekleriniz olursa bana bildirmeniz yeterlidir.

Ben, sizler için istediğiniz konuları detaylı şekilde araştırıp özgün içerikler üretirim ve bunun sayesinde sitenize veya blogunuza yeni kitle ve sadık okuyucu kazandırırım. İş disiplinine sahip ve sorumlu birisiyim ve işlerinizi aksatmadan zamanında teslim ederim. İstediğiniz yazıları resmi, eğitici veya samimi bir şekilde yazı türü talebinde bulunabilirsiniz. Son olarakta konu açısından yelpazesi geniş birisiyim ama genellikle finans, ekonomi alanında yazmayı tercih ederim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net