kaancamur

İsim
: Kaan Ç.
Kayıt Tarihi
: 23 Haziran 2020
Son Giriş
: 11 ay


Hakkımda

17-25 yaş aralığında tam bir kitap kurduydum.Varoluş edebiyatçılarından Dostoyevski ve Nietzsche, aydınlanma çağı düşünürlerinden Kant, daha ileri zamanlarda James Joyce ve Umberto Eco favori yazarlarım. 5 yıldan uzun süredir kendi blog sitemde yazıyorum. Biyografi yazıları yayınladığım bir web sitem var. Sinema (HBO dizileri, IMDB top 250, Netflix) video oyunları (RDR2, GTAV, Civ5-6, Dota2, WOW gibi açık dünya ve MMORPC oyunları) ve kitaplar (Stephen King'in neredeyse bütün kitapları, yukarıda bahsettiğim yazarlar, Yaşar Kemal, Zülfü Livaneli, Orhan Pamuk gibi Türk yazarlar) hakkında inceleme yazıları yazabilirim. Derinlemesine birikim ve kavrayış gerektiren konulara soyut fikirler ileri sürebilirim. Toplumsal olayları analiz edebilir, entelektüel birikim ve felsefi olgunluk gerektiren konular hakkında tavsiye metinleri yazabilirim. 25 yaş ve sonrasında web teknolojileri ve dijital pazarlama alanlarına ilgi duydum. Bu konular hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilmek adına veri bilimi ve makine öğrenmesi alanlarında amatör projeler geliştirdim. Bu konularda da derinlemesine olmasa da giriş ve temel seviyede metin yazabilirim.


Fiyat Tarifesi: 4.85 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Makale üretimi sürecinde araştırmak, düşünmek ve metni tekrar gözden geçirmek  için çok fazla vakit harcıyorum. Bu yüzden kısa süre içerisinde makale teslimatı yapamam.
Bu işi hobi amaçlı yapıyorum. Teknoloji sosyal hayatı, sektörleri ve meslekleri hızla değiştirirken yazarlık uğraşının bu süreç içerisinde nasıl değiştiğine bu pozisyondan sahit olmak bence çok ilgi çekici.
Verdiğim düşük fiyata aldanmayın, finansal kaygı gütmediğim ve daha fazla kişiye ulaşmak istediğim için düşük bir fiyat belirledim. Size sunacağım kalite emin olun bu fiyata bulabileceğinizin en iyisi olacak.
Finansal kaygım yok fakat bir beklentim var. Yazılarım hakkındaki geri bildirimler benim için çok önemli. Sipariş tamamlandıktan sonra lütfen objektif yorumunuzu esirgemeyin.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (2)

omurck
19 Temmuz 2020 21:24 tarihinde gönderildi.

Güzel makaleler, teşekkürler

murat_livaneli
16 Temmuz 2020 05:39 tarihinde gönderildi.

Ödediğim fiyata karşılık bu kadar akıcı ve bilgi yüklü olmasını beklemiyordum. Beklentilerimin çok üstünde bir yazı olmuş. Sadece kendiniz okumak için dahi satın alabilirsiniz.