• Giriş
  • Kayıt Ol

jhtgzlbb

İsim
: Jihat G.
Kayıt Tarihi
: 5 Mart 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANIYIM . GÜNÜMÜN BELLİ BİR SÜRESİ BARET İLE SAHADA GEZERKEN BELLİ BİR SAATİNİ YAZARAK GEÇİRMEK İSTİYORUM . YAŞADIKLARIM VE GÖRDÜKLERİMİN YANI SIRA MESLEK İCABI PEK KONUŞMAYI SEVMEYİZ AMA YAZMAK KESİNLİKLE BİZİM İŞİMİZDİR VE BENDE ARTIK YAZMAK İSTİYORUM :) YAZDIKLARIMI BEĞENECEĞİNİZDEN ADIM KADAR EMİN OLDUĞUM GİBİ SİZE BU KONUDA CİDDİ MANADA YARDIMCI OLMAK İÇİN BURDAYIM VE YARDIMCI OLACAĞIM.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 10.00 TL Almanca Makale Siparişi: 10.00 TL Rusça Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

çeşitli konularda yazılmış makalelerin profesyonel yazarlar tarafından oluşturulması ve sağlanmasıdır. Bu hizmetler, web siteleri için SEO dostu makaleler, bloglar için konu hakkında yazılar, akademik amaçlar için araştırma makaleleri ve daha fazlası gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Makale hizmetleri, müşterilerin belirlediği özel gereksinimlere göre düzenlenir ve genellikle anahtar kelime araştırması, makale yazımı, düzenleme ve revizyon süreçlerini içerir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net