jeikim

İsim
: Zehra B.
Kayıt Tarihi
: 18 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Öncelikle, henüz başladığım içerik yazarlığında bütünüyle özgün ve nitelikli içerikler üreteceğime inandığımı belirtmek isterim. Özellikle sinema, tiyatro, resim, fotoğraf, müzik, hayvanlar, moda ve iletişim gibi alanlara yönelik içerik üretmekten keyif alıyorum. Ayrıca İngilizce dilinde çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Halihazırda blog yazarlığı yapan biri olarak bu platformda iyi işlere imza atacağımı düşünüyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile uzun ve keyifli bir yolculuğa çıkmaya hazırım.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Seo uyumlu, arzu ve istekleriniz doğrultusunda tamamen özgün içerikler üretmek adına buradayım. Yazılarımı konu bütünlüğünü bozmayacak şekilde başlık ve alt başlıklar veya paragraflar halinde yazıyorum. İçeriğe dair her tür bilgiyi bana en başta bildirmeniz süreci hızlandırmak adına yararımıza olacaktır. Bunun yanında biçim konusunda yapmak istediğiniz her tür değişikliğe açığım. 

Yaratıcı, üretken, iş disiplinine önem veren, tam zamanında ve istediğiniz şekilde içerik üreten bir yazar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte birçok güzel iş yapabilmek için benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.