ismail_akkus

İsim
: İ̇smail A.
Kayıt Tarihi
: 2 Mayıs 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

26 Yaşındayım daha önce teknoloji ve haber alanında yazılar yazdım. 3 tez çalışmam var. Muhasebe ve Finansal Yönetim mezunuyum. Psikoloji, biyografi, siyasi alanlarda çalışmalarım bulunuyor. Bir çok farklı konuda içerik ve çalışmam vardır. Her konuyu ince ayrıntısına kadar inceleyerek gerekli çalışmalarımı yürütmekteyim. Başıboş ve yalan bilgi içeriğine kesinlikle karşıyım. Hobi olarak başladığım bu yolda gayet profesyonel bir şekilde ilerlemekteyim. Teşekkürler.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar. 
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. 
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.