ismail6

İsim
: İ̇smail E.
Kayıt Tarihi
: 18 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

İSMAİL EKİCİ İLGİ ALANI ÇOK GENİŞ, KOLAY ÖĞRENEN VE KOLAY ÖĞRETEN BİR YAZAR. GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT MEZUNU, BOL BOL SEYAHAT ETMİŞ HEM ÇOK OKUYAN HEM ÇOK GEZEN. TÜM AVRUPAYI DOLAŞMIŞ, TURİZM SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ, ŞİMDİLERDE VÜCUT GELİŞTİRME FEDERASYONU EĞİTİM VE MAKALELERİ İLE İLGİLENEN PRATİK ZEKALI BİR KİŞİ. İSTEDİĞİNİZİ İZAH EDİP; SONRASINDA SADECE BENİM ARAŞTIRMA YAPIP SİZLER İÇİN KAĞIDA DÖKMEMİ BEKLEYİN


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İSMAİL EKİCİ
1991 ANKARA DOĞUMLU FARKLI KÜLTÜRLERLE BİR ARADA YAŞAMIŞ BİRİ OLARAK
 BANA VERMİŞ OLDUĞUNUZ KONUDAN SONRA; TAVSİYE İÇERİKLERİNİZİ BELİRTEREK ARAŞTIRMA YAPMAMA MÜSADE ETTİĞİNİZDE HARİKA SONUÇLAR ELDE EDEBİLİRİZ.
 BİR ÜRÜNÜ PAZARLAMADA, ÖZELLİKLERİNİ ANLATMADA ZORLUK ÇEKMEM. YETER Kİ GÜZERGAHIM NET ŞEKİLDE İFADE EDİLSİN. İKTİSAT MEZUNU FELSEFE (BİLİM VE TOPLUM) YÜKSEK LİSANSI YAPMIŞ BİRİ OLARAK VE HEM ÇOK OKUYUP HEM ÇOK GEZMEMLE TANINDIĞIM İÇİN HER KONUDA İLGİ ÇEKECEK BİR ŞEYLER BULABİLİRİM. ŞİMDİLERDE GENÇLİK VE SPOR, DOĞAL YAŞAM  ALANINDA PROJLERLE UĞRAŞTIĞIMDAN VE VÜCUT GELİŞTİRME BRANŞIYLA İLGİLİ OLDUĞUM İÇİN İLGİ ALANIMIN VE ÇEVREMİN BUNA BAĞLI OLARAK GÜÇLENDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BOŞ ZAMANIMIN FAZLA OLMASI VE ARAŞTIRMAYI SEVEN BİRİ OLDUĞUMDAN SİZLERE YARDIMCI OLABİLİRİM.SİZLERE YARDIMCI OLURKENDE KENDİME BİR ŞEYLER KATABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.