• Giriş
  • Kayıt Ol

isilayozellii

İsim
: Işılay Ö.
Kayıt Tarihi
: 31 Aralık 2020
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Başlarda boş zamanlarımı değerlendirmek için başladığım içerik yazarlığını günümüz şartlarına uyum sağlayarak dijitale taşımaya karar verdim. Aldığım eğitimden de kaynaklı olarak kelime haznem ve nesir bilgim oldukça iyidir. Araştırmak yapmayı biliyor ve seviyorum. Her konuda ve her şekilde içerik yazmaktan büyük keyif alıyorum. Sahip olduğum iş disiplini ve yazmaktan aldığım keyifle ortaya güzel işler çıkarabileceğime inanıyorum. Kalemime de bu konuda oldukça güveniyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz doğrultusunda kuvvetli ve özgün içerikler üretmeye hazırım. Bunun için bana talep ettiğiniz içerik türü, konusunu ve kaç kelimeden oluşmasını istediğinizi açıkça belirtmeniz yeterlidir. Hazırladığım içerikten önce detaylı bir araştırma yapıp mümkün olan en iyi içeriği üreteceğimden emin olabilirsiniz. Okuyucunun sıkılmaması için gerekli paragraf ve akıcı dil kullanımı gibi unsurları sağlayacağımdan emin olabilirsiniz. 

Kelime dağarcığı geniş, kalemi kuvvetli ve isteklere zamanında karşılık verebilen bir içerik üreticisi istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net