• Giriş
  • Kayıt Ol

ishak_unal

İsim
: Ishak Ü.
Kayıt Tarihi
: 25 Haziran 2018
Son Giriş
: 4 yılHakkımda

Yazdıklarım Referanslarımdır. 8 Yıla yakın tecrübelerimle, her türlü konuda içerik hazırlıyorum. Seo uyumlu ve kaliteli içerikler için benimle irtibata geçebilirsiniz. Alıcıların isteği doğrultusunda bir defa olmak üzere revizyon işlemi yapmaktayım. 100 + Kelime = 5 TL 50 konu ve üzeri Toplu siparişlerde; 100 + Kelime = 4 TL İÇERİK KONULARI: 1) EKONOMİ 2) SAĞLIK 3) BİYOGRAFİ 4) TANITIM YAZILARI 5) HABER VE GÜNCEL HABER KONULARI 6) EĞİTİM 7) BLOG YAZILARI 8) TEKNİK KONULAR (İNŞAAT, BEYAZ EŞYA, ELEKTRONİK CİHAZLAR, BİLGİSAYAR) 9) DEKORASYON 10) DİYET 11) GÜZELLİK KONULARI (GÜZELLİK TEKNOLOJİLERİ, SAÇ KAYNAK, GÜZELLİK MALZEMELERİ VE DİĞER KONULAR) 12) ÜRÜN YORUMLARI 13) TEKSTİL 14) MAGAZİN KONULARI 15) MODA 16) ANNE VE BEBEK 17) WEBMASTER Konularında başarılı çalışmalar yaptım. Başarılı çalışmalarım hala devam ediyor.


Türkçe Makale Siparişi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ishak_unal" Örnek İçerikleri

  • Nickolai Tesla

Hizmet Açıklaması

SEO uyumlu organik makale hizmeti ile arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilirsiniz.

Yaptığım çalışmalarda öncelikle kelime analizi yapıyorum. En çok aranan kelimelerden, anahtar kelime ve başlık belirliyorum. Belirlediğim başlıklar yalnızca anahtar kelimeden ibaret olmuyor. Aynı zamanda ilgi çekici bir başlık oluyor. 

Tamamen organik olan çalışmalarımda, bilgiye yer veriyorum. Konu bütünlüğüne uygun olarak, kelime sayısı ortaya çıkıyor. İyi bir makalenin ki "Google botlarına göre de öyledir" en az 500 kelime hacmine sahip olması gerekiyor. 

Kelime tekrarlarından ve kelime sayısını tamamlamak için yazılan boş kelimelerden uzak duruyorum. Bir defaya mahsus olmak üzere ve müşterinin isteğine göre revizyon yapıyorum.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net