irem_yagmur1

İsim
: İ̇rem Y.
Kayıt Tarihi
: 1 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Kocaeli Fen Lisesi mezunuyum. İTÜ' de okuyorum. Kendi paramı kazanmaya çalışıyorum. Yazmak ve okumak en büyük hobimdir. Küçüklüğümden bu yana hep bir şeyler yazıp düşüncelerimi paylaşmayı çok sevmişimdir. Ortaokuldayken pek çok senaryo yarışmasında derece aldım. Yazmak kendimi bulmamı sağlamıştır. Her zaman yazarak kendime gelir getirebilecek bir iş yapmak istemişimdir ve bu site sayesinde bunu başaracağım için çok mutluyum. Umarım herkes memnun bir şekilde ayrılır.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

NEDEN BEN?

Koceli Fen Lisesi mezunuyum. Şu anda da İTÜ'de okuyorum. Bölümüm sayısal olsa da bir o kadar da yazmayı çok seviyorum.Yazarak insanların hayatına dokunmak en büyük zevkimdir. Çocuk yaşlardan itibaren hep bir şeyler yazdım.İlkokul ve ortaokulda macera konulu  bir sürü hikayelerim oldu. Kelimelerin gücünü kullanmayı çok seviyorum. Şu anda da bütün enerjimi bu tecrübeleri dijital ortamlara aktarmak için kullanıyorum. 

Yaptığım bir işi en iyisini yapana kadar bitirmem. Her zaman diğerlerinden farkı olmalı benim için yoksa bir anlamı olmaz. Hırslı ve dürüstümdür. Talep edilen doğrultuda özgün, dil bilgisi kurallarına uygun, akıcı ve anlaşılır içerikler üretebilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.