• Giriş
  • Kayıt Ol

irem43

İsim
: İ̇rem İ.
Kayıt Tarihi
: 4 Ocak 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

İngilizce Mütercim Tercümanlık 3. Sınıf öğrencisiyim. Çeviri yapmak, makale, deneme yazmak zaten derslerden çok alışık olduğum işler. İngilizce ve Türkçe içerik üretebilirim. Çeviri zaten bizzat okuduğum bölüm. Hemen hemen her gün 5 makale yazıyorum buna alışığım. Makale, deneme kurallarına oldukça hakimim. Hızlı bir şekilde halledip en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde size ilebilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 9.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İngilizce Mütercim Tercümanlık 3. Sınıf  öğrencisiyim. Çeviri yapmak, makale, deneme yazmak zaten derslerden çok alışık olduğum işler. İngilizce ve Türkçe içerik üretebilirim. Çeviri zaten bizzat okuduğum bölüm. Hemen hemen her gün 5 makale yazıyorum buna alışığım. Makale, deneme kurallarına oldukça hakimim. Hızlı bir şekilde halledip en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde size ilebilirim. Sizden rica ettiğim şey nasıl yazılacağını, bana eksiksiz bir şekilde iletmeniz. Her konuda yazabilirim, eğer yapamayacaksam meşgulsem size bildiririm.

Çeviriler içinde İngilizce-Türkçe metinleri tüm kurallarıyla dikkatlice çevirebilirim. Ne konuda bir çeviri olacağı önemli değil.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net