• Giriş
  • Kayıt Ol

inci5

İsim
: İ̇nci S.
Kayıt Tarihi
: 23 Aralık 2020
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar


Hakkımda

2010 yılından beri iletişim sektöründe çalışıyorum. 10 yıl iletişim sektörünün önde gelen ajanslarından birinde iletişim danışmanı olarak hem global hem yerel markalara hizmet verdim. Mesleğim gereği basın bülteni, konuşma ve röportaj metinleri gibi birçok içeriğin yazımını üstlendim. 2019 yılından itibaren bağımsız müzisyenlere freelance PR hizmeti vermekteyim. Bununla birlikte 2021 yılından beri içerik ajansları için SEO uyumlu içerikler üretiyor, kitap editörlüğü ve redaktörlüğü yapıyorum. Ek olarak 2019 yılında hayata geçirdiğim websitemde (www.incisirin.com) ve medium Türkçe Yayın'da iletişim ve insan ilişkileri üzerine yazdığım yazılarımı yayımlıyorum. Redaksiyon, editörlük, basın bülteni ve içerik yazımı konusunda kendime çok güveniyorum. icerik.net üyeleri ile birlikte iyi işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 100.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Marka veya projenizin detayları doğrultusunda özgün içerikler üretebilirim. Bununla birlikte hali hazırda yazılmış metinlerinizin redaksiyon ve düzenlemesini hızlı ve etkin bir şekilde tamamlayabilirim. İngilizce - Türkçe, Fransızca - Türkçe çeviri yapabilirim.
İşlerin başarılı ve etkin bir şekilde tamamlanabilmesi adına siparişi verirken iş / proje ile ilgili tüm noktaları detaylı bir şekilde bana iletmenizi rica edeceğim. Böylelikle içeriklerinizi amacına uygun bir şekilde teslim alabilirsiniz. 

Neden Ben?

2010 yılından beri iletişim sektöründe global ve yerel birçok farklı markanın yanı sıra önemli sanatçılara da iletişim hizmeti verdiğim için mesleğim gereği basın bülteni ve basına gidecek diğer metinler konusunda oldukça tecrübeliyim. Bununla birlikte, sahip olduğum iş disiplini sayesinde teslim tarihleri konusunda çok hassas çalışıyorum.  


 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net