inannc

İsim
: Subasi
Kayıt Tarihi
: 26 Kasım 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Lise yıllarında, kompozisyon yarışmalarında il birinciliği alarak başladım yazı yazmaya. Yazarken kendimi mutlu hissettiğim için işimi severek yapıyorum. Bu işten para kazanmaya öğrenci olup üniversite kazandığım da başladım. Harçlığımı yazı yazarak kazanıyorum ve kendi ayaklarımın üzerinde durduğum için oldukça mutlu ve öz güvenli hissediyorum. Daha öncesinde, cilt bakım, sağlık, psikoloji, cilt güzelliği, filmler ve albümler hakkında oldukça fazla yazı yazdım. B işi yaparken araştırma yeteneğim arttığı için pek çok konuda da yazabileceğime inanıyorum ve kendime güveniyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Bu işe yaklaşık iki yıl önce başladığım ve devamlı olarak yazdığım için, seo uyumu hakkında epeyice biliye sahibim ve oldukça kaliteli yazılar yazmaktayım. Bu siteye yeni üye oldum çünkü yaklaşık iki yıl boyunca düzenli sitelere yazı yazdım. O sitelerin satılması ile beraber bir ay kadar yazı yazmadım fakat şuan tekrardan başlamak istiyorum. Yazarken hem öğrenmek hem de para kazanmak hoşuma gidiyor. İşini severek yapan biriyle çalışmak sizin açınızdan da oldukça önemli olacaktır bunu birlikte çalıştığımızda çok daha iyi anlayacaksınız. 

  Birine söz vermek ve bu sözün arkasında durmak oldukça önemli ve kişiyi kendi yapan karakterinin bir parçasıdır benim için. Bu sebep ile yazılarımı vermiş söz vermiş olduğum süre içerisinde bitirip göndermekteyim. Eğer kaliteli ve düzenli yazılar istiyorsanız birlikte çalışabiliriz. 

Benimle çalıştığınız zaman, seo uyumuna önem verdiğim için yazının ve okuyucu kitlesinin dkkatini çeken bir siteye sahip olabilirisiniz. Şimdiden sizinle çalışmaktan mutluluk duyuyorum. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.