• Giriş
  • Kayıt Ol

ilyase

İsim
: Ilyas E.
Kayıt Tarihi
: 21 Mayıs 2021
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar


Hakkımda

SEO Uyumlu Makaleler Yazıyorum. Hazır ve Özel Sipariş Makaleler oluşturabilirim. Özel sipariş için öncesinde bilgi almanızı rica ederim. Her konuda blog içeriği yazmıyorum. Bununla beraber E-Ticaret, SEO, Dijital Pazarlama özel uzmanlık alanlarımdır. Ek olarak Evcil Hayvanlar üzerine de bilgi birikimim vardır. Bu nedenle evcil hayvanlar konulu içerik üretimi ve redaksiyon işlemi yapabilirim


Türkçe Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SEO Uyumlu Makaleler Yazıyorum.

Hazır ve Özel Sipariş Makaleler oluşturabilirim.

 

Özel sipariş için öncesinde bilgi almanızı rica ederim. Her konuda blog içeriği yazmıyorum. Bununla beraber E-Ticaret, SEO, Dijital Pazarlama özel uzmanlık alanlarımdır. Ek olarak Evcil Hayvanlar üzerine de bilgi birikimim vardır. Bu nedenle evcil hayvanlar konulu içerik üretimi ve redaksiyon işlemi yapabilirim

Genel olarak blog içeriği yazıyorum. Bilgilendirici ve akıcı bir üslup kullanıyorum. Uzmanlık alanlarımın alt başlıklarında da detaylı bir bilgi birikimim var.

Detaycı metodum sayesinde istenen başlıklara ve sonuçlara uygun üretim yapabilirim. Süreyi efektif olarak kullanabiliyorum.

İçerik oluştururken süreçler kelime sayısı bazında ilerlediği için fiyatlandırmayı da buna göre yapıyorum ancak içeriğin gerektirdiği akışa göre daha az ya da daha fazla kelime kullanımı yapabiliyorum. Kelime sayısına gerekenden fazla önem atfetmiyorum. Kelime sayısı, daha çok içeriğin doyuruculuk oranını belirten bir gösterge niteliğindedir.

Bir içeriği istenenden daha az kelime ile anlatmak mümkün olduğunda sırf kelime sayısını doldurabilmek adına tekrara düşmemek için yazmamayı tercih ediyorum. Aynı şekilde aradaki fark çok fazla olmadığında üzerine eklenen kelime sayısını da dert etmiyorum. Rakamlarla net bir örnek vermek gerekirse 1000 kelimelik bir içerik talebiniz 1200 ila 800 kelime arasında gelebilir. Burada nihai kriter aldığınız sonucun bilgi bağlamında beklentinizi karşılamasıdır.

Lütfen önce mesaj atınız.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

pilotkabini
13 Ekim 2023 11:09 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler.

Whatsapp Destek - icerik.net