ilknurizmir

İsim
: İ̇lknur Ş.
Kayıt Tarihi
: 29 Kasım 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

37 yaşındayım. 11 yıl özel sektörde, 2 yıl kamu sektöründe olmak üzere 13 yıldır iş yaşamında aktif olarak bulunmaktayım. Bir çocuk annesiyim. Hayatta en keyif aldığım şeylerin başında yazmak gelmektedir. Öğrenmeye ve keşfetmeye son derece aç olan ruhum bir çok alanda kendimi geliştirmeme sebep olmuştur. Sanat, edebiyat, tarih, moda, dekorasyon, tasarım ilgi alanlarım arasında öne çıkmaktadır. Keyifle ve özenle yazılmış, sade ve net içerikler ile hizmet vermekten mutluluk duyarım.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Akıcı bir yazım tarzı ile seo uyumlu, özgün ve bütünlüğe sahip işler çıkartabilrim. Talebinizi baştan doğru tespit etmeniz ve net bir şekilde paylaşmanız daha iyi sonuçların çıkmasını sağlayacaktır. İş disiplini konusunda asla sıkıntı yaşamayacağınız,her şeyde önce araştırmayı, öğrenmeyi ve en çok da yazmayı seven bir yazar ile çalışmak isterseniz, keyif ile hizmet vermek isterim. 

Tanıtım yazısı, blog içerikleri vb içerikler kadar ödev - tez hazırlama gibi konularda da son derece verimli sonuçlar çıkartabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Email Bülteni
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.