ilkeoz

İsim
: İ̇lke A.
Kayıt Tarihi
: 9 Eylül 2019
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

1990 Kdz.Ereğli doğumluyum. 2012 yılında Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünden mezun oldum. Öğretmenlik ilgim sebebiyle 5 dönem bazı devlet okullarında ücretli ingilizce öğretmenliği görevinde bulundum. Daha sonra özel sektörde 2 yıl çalışma tecrübesinin ardından freelanse olarak çalışmaya başladım, aynı anda Bülent Ecevit Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında yüksek lisansımı tamamladım. Eğitim hayatım da dahil olmak üzere yazarak çalışmanın, yazarak anlatmanın ve yazarak ifade etmenin gücüne inananlardanım. Kelimelerin ve imlanın okuyan kişide nasıl karşılık bulduğunu izlemeyi seven biriyim. Bu yüzden freelanse olarak çalışırken bir çok makale ve ödev çalışması ürettim, son olarak da bu ilgi ve yeteneğimi daha farklı bir mecraya taşımak adına buradayım. Lütfen içerik talepleriniz öncesi mesaj atıp iletişime geçiniz.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İçerik ihtiyaçlarınızı talepleriniz doğrultusunda seo uyumlu olarak, özgün ve yenilikçi bir yaklaşımla üretebilirim. Sizlerden beklentim içerik siparişinizi oluştururken içerik ile ilgili tüm beklenti ve taleplerinizi anlaşılır ve şeffaf şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konuyu başlıklar halinde ele alıp düzenli ve akıcı bir şekilde üretirim. Talebiniz doğrultusunda herhangi bir değişiklik veya düzeltme yapılmasını istediğinizde birlikte hareket edebilir içeriğin son halini gözden geçirebiliriz.

Eğer istediğiniz içeriğin planlı bir akışa sahip olmasını, özgün olmasını ve özveriyle hazırlanmış olmasını istiyorsanız, çalışma disiplinime ve daha önce kendi eğitimim ve iş hayatım gereği çok kez makale vb. ürünler üzerinde çalışmış olmama güvenerek benimle çalışabilir ve ortaya çıkacak sonuçtan mutlu olabilirsiniz. 

Özgün ve okunma potansiyeli yüksek içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar,
- Yeni ziyaretçiler edinmenizi sağlar,
- Var olan okuyucu kitlenizi sağlamlaştırır,
- Sayfada kalma sürenize pozitif katkı sunar.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.