ilaydaxyuce

İsim
: İ̇layda Y.
Kayıt Tarihi
: 7 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Birçok farklı ajansta içerik yazıları oluşturmaktayım. Yazı yazmayı sevme tutkusunu çeşitli eğitim ve kurslarla destekledim. Coursera'da çeşitli üniversitelerin yazarlık kurslarını, Udemy'de Seo Uyumlu İçerik Yazarlığı kursunu, İstanbul İşletme Enstitüsü'nde İçerik Yazarlığı ve Editörlüğü eğitimimi tamamladım. Yazılarda yer alan konu ve tema nitelikleri bakımından herhangi bir sınırım mevcut değildir. Müşterilerin talep ettiği tüm yazıları, araştırma birikimlerim ile oluşturmaktayım. Hakkımda daha fazlası için iletişim kurabilirsiniz.


Fiyat Tarifesi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tamamen birbirinden özgün yazılar için profilime beklerim...

İçeriklerimi çeşitli araştırmalarım ve bilgi birikimlerim sonucu düzenli bir şekilde hiyerarşik sıraya dizerek oluşturmaktayım. Talep ettiğiniz içerikleri, tarafınızın istekleri ve hedefleri doğrultusunda oluşturmaktayım. Seo uyumlu makale ve içerik yazılarını, öğrenimini tamamladığım kurslar aracılığı ile desteklemekteyim. 

Yazıları Nasıl Oluşturuyorum?

Öncelikle talep edilen yazının konunun tema - anafikir ilişkisine bakılmakta, ardından çeşitli yazı metotları ile içerik talebiniz oluşmaktadır. Müşterilere ulaşılması gereken sürede yazılar tamamlamaktadır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (1)

oguz9
26 Şubat 2021 23:38 tarihinde gönderildi.

daha iyi olabilirdi.