ilayda20

İsim
: İ̇layda K.
Kayıt Tarihi
: 24 Ocak 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Okul öncesi alanındaki lisans eğitimimin ardından bugünlerde endüstriyel tasarım departmanında yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Yaklaşık sekiz senedir tamamen İngilizce eğitim almam dolayısıyla çeviri konusunda isteklerinize karşılık verebileceğimi düşünmekteyim. Bunun yanında yaklaşık iki senedir reklam ve pazarlama konularında birçok marka ile birlikte çalışma şansım oldu. İçerik yazarlığına girişim ise 2016 senesinde bir çocuk dergisinde çalışmamla başladı. Bu süreci sinema, bilim, pazarlama, eğitim ve tasarım alanlarında farklı platformlar için özgün içerik üretme deneyimleri takip etti. Disiplinler arası deneyimlerimin içerik üretme sürecime de faydası dokunduğunu düşünüyorum. Bu faydayı en iyi şekilde değerlendirmek üzere tekliflerinizi dört gözle bekliyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İşinize, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik tamamen özgün, dikkatli kelime seçimleriyle seo uyumlu, titiz içerikler üretebilirim. 

Okunabilirliği yüksek, yaratıcı yaklaşımlar geliştirebilir, beklenen içeriğin konusuna yönelik hikaye anlatıcılığını ön plana çıkaran paragraflar ortaya koyabilirim.

İş etiği yüksek ve sorumluluk bilincine sahip bir kişi olduğumu düşünüyorum. Bu sebeple beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya özen göstereceğime emin olabilirsiniz.  

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Email Bülteni

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.