ikra1

İsim
: İ̇kranur E.
Kayıt Tarihi
: 26 Kasım 2020
Son Giriş
: 8 ay


Hakkımda

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Aynı zamanda aile danışmanlığı eğitimi alıyorum. Okumayı, araştırmayı insanlarla fikirlerimi paylaşmayı çok seviyorum. Hemen hemen her konu hakkında araştırma yaparak özgün içerikler üretebilirim. Günlük ortalama 2000 ile 5000 kelime arasında içeriği zamanım olması durumunda rahatlıkla yazabilmekteyim ve siparişlere hızlı bir şekilde dönüş sağlayabilirim. Siparişlerinizde beğenmediğiniz ya da düzeltilmesini istediğiniz bir yer olduğunda anında dönüş sağlayarak revize ederim. İçerikleri hazırlarken geniş bir araştırma yaparım anlam bütünlüğü sağlayıp sizlere teslim ederim. Bu yüzden teslim etme süresini sizinle konuşmak isterim.   İçeriklerimden memnun kalmanız dileğiyle sevgiler...


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sipariş vermeden önce olası aksaklıklara ve mağduriyetlere yol açmamak adına mesaj aracılığıyla benimle iletişim kurmanızı rica ederim. 

 

Makaleleri istek ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirim ve farklı fikirlere açığım.

 

Konu bütünlüğüne, anahtar kelime kullanımına, paragraflara ve akıcılığa özellikle dikkat etmekteyim. Herhangi bir geri dönüşünüzde gerekli revizeleri en kısa sürede sağlayıp maksimum memnuniyeti hedeflemekteyim.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (1)

eceeonel
27 Kasım 2020 12:06 tarihinde gönderildi.

Olumlu bir sonuç olmasını isterdim fakat sipariş tamamlanamadı. Ve eksik yazıldı. Yine de emeği için teşekkür ederim.