ihkaanoglu

İsim
: İ̇smail H.
Kayıt Tarihi
: 23 Mart 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

2009 yılı İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. İyi derecede ingilizce biliyorum.Bir süre eski adıyla Maliye Bakanlığı yeni adıyla Hazine ve Maliye Bakanlığında muhasebe denetmenliği yaptım. Bu süreçte bolca rapor okudum ve yazdım. Özel sektörde pek çok firmada muhasebe ve finans alanında çalıştım. Şu an kendime ait gıda üretim işletmem var. Okumayı ve okuduklarımdan elde ettiğim bilgilerle faydalı yazılar yazmayı seviyorum. Kendimi iyi bir yazar, araştırmacı ve analist olarak görüyorum. Şu aralar bolca boş vaktim var ve bu vakti yazarak geçirmeyi planlıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"ihkaanoglu" Örnek İçerikleri

  • Yeni Koronavirüs

Hizmet Açıklaması

Sizden gelecek talep doğrultusunda, seo uyumlu özgün içerikler yazabilirim. Bu şüphesiz size kazandıracağı sadık takipçiler ve yeni ziyaretçiler ile faaliyetlerinizde ciddi avantaj sağlayacaktır. İçerikler akıcı, anlaşılır ve konu bütünlüğüne sahip metinler olur. Paragraf düzeni, alt başlıklar gibi metni çekici kılan hususların tamamına özen gösteririm.Tabi sizden gelen farklı istekleri de değerlendirip ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya çalışırım.

Metinler dilediğiniz konu da, tatminkar bilgi verecek zenginlikte olacaktır. Bunun için gerekli araştırma ve inceleme sürecini titizlikle tamamlarım. Vereceğiniz işleri istediğiniz sürelerde bitirip eksiksiz bir şekilde, yayına hazır halde teslim ederim. Amacım yaptığım işlerle sağlam iş ilişkileri kurarak karşılıklı memnuniyetin sürekliliğini sağlamak. Başarılı ve uzun soluklu işler yapmayı temenni ederim.Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.