• Giriş
  • Kayıt Ol

idealvekil

İsim
: İ̇deal V.
Kayıt Tarihi
: 31 Temmuz 2020
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Düzenli olarak yazı yazıyorum. İfade gücü olan ve anlaşılabilir yazılar yazmak konusunda oldukça iyiyim. Kelime haznem geniştir. Ayrıca hatırı sayılır bir genel kültür birikimine sahibim. Birbirinden farklı gibi görünen konu, olay ve olguları birbirleriyle ilişkilendirebilme, organize etme, sıraya koyma, arşivleme, raporlama ve tüm bunlardan farklı bir sonuç çıkartarak yepyeni bir içerik oluşturabilme yeteneğine sahibim. Dolayısıyla, “her türlü editörlük işini (Haber, İnternet) ayrıca, CV Hazırlama, Raporlama, Haber, Metin, Makale, Ödev, Tez ve Araştırma yazım işlerini hakkını vererek sayfası 15 TL’den yapabilirim. Yazılmasını istediğiniz konu ile ilgili (Ödev, Tez, Araştırma, CV, Rapor, Haber, Metin ve Makale) elinizdeki dökümanları ve işin nasıl yapılmasını istediğinize dair yönerge notunu mail yoluyla gönderin. İşin kapsamına göre fiyatlandırma yapılıp süre belirlenecek, anlaşma olduğu taktirde işe başlanarak belirlenen sürede teslim edilecektir.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Düzenli olarak yazı yazıyorum. İfade gücü olan ve anlaşılabilir yazılar yazmak konusunda oldukça iyiyim. Kelime haznem geniştir. Ayrıca hatırı sayılır bir genel kültür birikimine sahibim. Birbirinden farklı gibi görünen konu, olay ve olguları birbirleriyle ilişkilendirebilme, organize etme, sıraya koyma, arşivleme, raporlama ve tüm bunlardan farklı bir sonuç çıkartarak yepyeni bir içerik oluşturabilme yeteneğine sahibim. Dolayısıyla, “her türlü editörlük işini (Haber, İnternet) ayrıca,  CV Hazırlama, Raporlama, Haber, Metin, Makale, Ödev, Tez ve Araştırma yazım işlerini hakkını vererek sayfası 25 TL’den yapabilirim.

Yazılmasını istediğiniz konu ile ilgili (Ödev, Tez, Araştırma, CV, Rapor, Haber, Metin ve Makale) elinizdeki dökümanları ve işin nasıl yapılmasını istediğinize dair yönerge notunu mail yoluyla gönderin. İşin kapsamına göre fiyatlandırma yapılıp süre belirlenecek, anlaşma olduğu taktirde işe başlanarak belirlenen sürede teslim edilecektir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net