• Giriş
  • Kayıt Ol

icerikyagmur

İsim
: Yağmur B.
Kayıt Tarihi
: 6 Ağustos 2020
Son Giriş
: 1 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (14)


Hakkımda

Merhaba.Yaşım 24. Türk Dili ve Edebiyatı Tezli Yüksek Lisans öğrencisiyim. 8 senedir makale yazarlığı yapıyorum. Makaleye lise 3 dönemlerimde 16 yaşımda başladım. Her türlü konu başlığına, içeriğe hakimim. SEO mantığına uygun halde hazırladığım makalelerle siteleri Google aramalarında ilk sıralara taşıdım. Belli bir konu sınırım bulunmamaktadır. Dilediğiniz konuda dilediğiniz kelimede makale yazabilirim. Borsa, rüya tabirleri, sağlık, ekonomi, gündem, teknoloji, eğitim, makyaj, el işleri ve daha birçok alanda makaleler yazdım.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

  Türk Dili ve Edebiyatı Tezli Yüksek Lisans öğrencisiyim. 8 senedir makale yazarlığı yapıyorum. Bu sektörü lise dönemimde keşfettim. Şuan 24 yaşımdayım. Bu zamana kadar sayısız makale sattım. Sattığım makaleler SEO uyumlu olup satılan siteleri Google aramalarında birici sıraya taşıyarak daha fazla görüntüleme elde etmiştir. Belli bir konu sınırım bulunmamaktadır. Dilediğiniz konuda dilediğiniz kelimede makale yazabilirim. Borsa, rüya tabirleri, sağlık, ekonomi, gündem, teknoloji, eğitim, makyaj, el işleri ve daha birçok alanda makaleler yazdım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği

Müşteri Yorumları (4)

korayb
26 Aralık 2022 13:08 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

korayb
12 Aralık 2022 12:17 tarihinde gönderildi.

Güzel bir çalışma, teşekkürler.

mehmet139
10 Aralık 2022 11:29 tarihinde gönderildi.

yazarımız ilgili, teşekkürler.

reklamyonet
5 Aralık 2022 18:09 tarihinde gönderildi.

başarılı ve etkili makale yazmak adına araştırmacı bir yeteneğe sahip. intihal testinden geçebilecek makale yazabilmek güçlü bir kalem ve ciddi bir deneyim sahibi olmakla mümkün olduğunun bilincinde; yeterliliğinde. benim için yapılması çok zor olan, onun için çok çok kolay denebilir. yazdığı makalelerin kişisel gelişimine sürekli katkı sağlaması dileğiyle.. kendisini tekrar tebrik ediyorum

Whatsapp Destek - icerik.net