• Giriş
  • Kayıt Ol

icerikuzmani

İsim
: Halil G.
Kayıt Tarihi
: 3 Ağustos 2020
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, 5 yılı aşkın bir süredir bu sektördeyim. Dijital Pazarlama ve SEO alanında eğitim aldım ve çeşitli seminerlerde bulundum. Daha sonra pek çok firmaya dijital pazarlama hizmeti/danışmanlığı ve içerik hizmeti verdim. Bunun yanı sıra çalıştığım firmalarda bazı personellere eğitim verdim. 2020 yılında "topluluk oluşturma" fikriyle yola çıkarak uzmanlardiyorki.com u kurdum. Başlangıçta onlarca uzmanla birebir iletişim kurarak sürecin nasıl yönetileceğine dair farklı deneyimlerim oldu. Topluluk oluşturmanın önemini İzmir depreminde 50-55 kişilik psikolog ekibimizle gönüllü olarak psikolojik destek sağlayarak öğrendim. Kısacası kurmuş olduğum platform bana, Dijitalin dışında iletişimin ne denli önemli olduğunu öğretti. Benim bakış açım; Dijital Pazarlama ve SEO yalnızca teknik entegrasyonlardan ibaret değil. İçerik, metin yazarlığı ve iletişim becerisi çok daha önemli bir noktada. Hangi alanda olursak olalım pek çok rakibimiz var. Fakat bizi onlardan ayıran en önemli özelliğimiz ne? Bence buna odaklanmak lazım.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Peki ben içerik oluştururken ne yapıyorum?

Kapsamlı rakip analizi

Semrush, Ahrefs gibi programları kullanarak uzun kuyruklu ve nitelikli anahtar kelime analizi

SERP sonuç sayfası analizi

Başlık hiyerarşisi

Özgünlük kontrolü

Okunabilirlik durumu

Kısa ve öz cümleler

ve pek çok önemli detayla birlikte kapsamlı bir içerik çalışması yapıyorum. Bu zamana kadar bu platfromdan veya içerik hizmeti sağlayan platformlardan aldığım hizmetlerde her zaman güncelleme yapmak durumunda kaldım. Tam anlamıyla istediğim içeriği üreten biriyle karşılaşmadım. Aslında işin özeti şu; Ben işinizi kendi işim gibi benimseyerek yapıyorum. Son hazırladığım örnek bir içerik linki bırakıyorum. Daha fazla örnek isteyen arkadaşlara yüzlerce içerik paylaşabilirim.

 

https://afrogarden.co/blog/teak-agaci/

 

Fiyatlandırma

100 kelime: 10 TL ve üzerinden hizmet vermekteyim. Görsel optimizasyonu vs. ekstra istekleriniz doğrultusunda fiyat değişkenlik gösterebilir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net