• Giriş
  • Kayıt Ol

icerikistan

İsim
: Metin A.
Kayıt Tarihi
: 18 Temmuz 2018
Son Giriş
: 4 yılHakkımda

Bir çok kategoride içerik hizmeti veriyorum. Alınan iş en kısa zamanda teslim ediyorum. İçerikleri hassasiyet, gerekli yazım stili, dil bilgisi kuralları açısında titiz ve akıcı bir dil ie oluşturuyorum. SEO gözeterek hazırladığım içeriklerde; anahtar kelime, semantik kelimeler, ana ve ara başlıklar kullanımında özen gösteriyorum. İçerik türüne göre farklı yazım teknikleri kullanıyorum. Böylece daha etkili içerik ortaya çıkarıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"icerikistan" Örnek İçerikleri

  • 05.29.18 Sukhoi Su-57 Nedir (M.ali Özeren)

Hizmet Açıklaması

Kaliteli içerik hizmeti ve daha fazlasını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Verilecek içerik hizmeti, içeriğin türüne göre özel olarak hazırlananacaktır. Talep edenin tasarrufunca anahtar kelime ve başlık araştırılarak belirlenebilir veya hazır olarak alınabilir. Arama motorları ile uyumlu içerikler ile sitenizin üst sıralara indekslenmesini sağlayabilirim. İçeriklerde öncelik olarak özgünlük, akıcılık ve faydalı olması gözetmekteyim. 

Tanıtım yazısı için; ürün, site ve şirketinizin tanıtımı amaçlı içerikler oluşturabilirim. Böylece geniş kitlelere daha rahat ulaşabilirsiniz. Spam özelliklere sahip olmayan tanıtım yazıları ile hem bilgi verilir hem de istenilen tanıtım unsuru duyurulmaktadır.

Blog içeriği; istenilen konu üzerine kaliteli ve anlaşılır blog içerikleri ile görüntülenmeniz arttırabilirim. Talep edilen konu detaylı araştırarak, özgün ve akıcı içerikler oluşturuyorum.

Site içi ve dışı içerikler istekler doğrultsunda özen ile hazırlıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net