• Giriş
  • Kayıt Ol

i_colakoglu

İsim
: İ̇lker Ç.
Kayıt Tarihi
: 16 Mayıs 2019
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

Merhabalar efendim; Dramatik Yazarlık bölümü çıkışlıyım. Henüz tezimi teslim etmediğim için mezun/öğrenci olarak geçiyorum. Ana dilim seviyesinde İngilizce lisanına yazılı ve sözlü olarak hakimim. Okulumdan çıkış yapmamdan bu yana ortalama 4 senedir reklamcılıkla hayatımı idame ettirmekteyim. Referanslarım ve iş tecrübelerimde görebileceğiniz şirketlerde tam zamanlı, proje bazlı ve freelance olarak çeşitli reklamcılık hizmetleri verdim. SEO uyumlu jenerik içerik hizmetini yıllardır vermekteyim. Profesyonel olarak sunduğum içerik hizmetimden memnun kalan birçok müşterim bulunmaktadır.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"i_colakoglu" Örnek İçerikleri

  • Pentest 1

Hizmet Açıklaması

Merhabalar efendim;

Dramatik Yazarlık bölümü çıkışlıyım. Henüz tezimi teslim etmediğim için mezun/öğrenci olarak geçiyorum. Ana dilim seviyesinde İngilizce lisanına yazılı ve sözlü olarak hakimim.

Okulumdan çıkış yapmamdan bu yana ortalama 4 senedir reklamcılıkla hayatımı idame ettirmekteyim. Referanslarım ve iş tecrübelerimde görebileceğiniz şirketlerde tam zamanlı, proje bazlı ve freelance olarak çeşitli reklamcılık hizmetleri verdim. Yeteneklerim şu şekildedir:

*Metin Yazarlığı & SEO (Profesyonel)

*Sosyal Medya Pazarlama (Orta Seviye)

*Orta Düzeyde Grafik-Tasarım ve Video Tasarım (PS, Ai, 2d+ Whiteboard Aimasyon, Seslendirme)

*Arama Motoru Pazarlama ( Orta Seviye)

*Ana Dil Seviyesinde İngilizce

 

 4 sene profesyonel metin yazarlığı tecrübem var. SEO konusunda makul tecrübeye sahibim. Dramatik Yazarlık bölümü çıkışlıyım. Öyküleştirme & Pazarlama tekniğine aşinayım. Senaryo ve kreatif metin hizmeti verebilmekteyim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net