• Giriş
  • Kayıt Ol

i_

İsim
: İ̇lyas K.
Kayıt Tarihi
: 9 Temmuz 2020
Son Giriş
: 4 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2010 yılında hobi başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Özellikle sinema, tiyatro, moda ve diyet üzerine içerik üretmekten keyif alıyorum. Ayrıca İngilizce dilinde çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sayın icerik.net , Gün geçtikçe iyi ve özenli çalışan insanların sayısı azalıyor. Oysa hâlâ keyifli bir şekilde iyi makale okumak isteyen milyonlarca insan var. Bu nedenle diyebiliriz ki iyi bir çalışan olmanın sorumluluğu yapılan işin “doğru” yapıldığı takdirde işletmelerin itibarını yükseltir, müşteri sayısını artırır. Neden ben? Çünkü iyi bir çalışan demek daha az masraf demek. Yanlış yapılan işin size neye mal olduğunu çok iyi biliyorum. Bu nedenle işim, işin doğru olması adına tüm dikkatimi vermek ve özen göstermek. Makale yazarı demek kaliteli ürün sağlamak değil, aynı zamanda da kendini geliştiren,güler yüzlü biri olmaktır. Eğer sizinle birlikte çalışma hayalim gerçek olursa, işimi gereğinden iyi yapacağıma emin olabilirsiniz. Huzurla uyuyabileceğinize garanti ederim. Güzel haberlerinizi bekliyorum. Saygılarımla,

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net