huseyinclk

İsim
: Hüseyi .
Kayıt Tarihi
: 10 Haziran 2020
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

İçerik üretmeye üniversite yıllarımın başında başladım. Yaklaşık 2 yıldır içerik üreterek gelir elde ediyorum. Seo uyumlu olarak içerik üretme konusunda sıkıntı çekmiyorum. Günde 400-500 kelime arasında oluşan 10 içerik yazısı yazıyorum. Çocukluğumdan beri klavye ile aram çok iyi olduğu ve 10 parmak klavye yeteneğine sahip olduğum için fazla fazla içerik üretmekte zorlanmıyorum. Okuduğum ve araştırdığım bilgileri özgün bir şekilde yeni bir içerik haline getirebiliyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

  (İÇERİK TALEP ETMEDEN ÖNCE İLETİŞİME GEÇİN)     

Makale, blog, inceleme ve ürün yorumu gibi içerik konularında sizlerin isteğine bağlı olarak %100 özgün ve seo uyumlu şekilde içerikler üretiyorum. Sizin tek yapmanız gereken ne istediğinizi ve nasıl istediğinizi en net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerimi çoğunlukla bir ana başlık ve alt başlıklar şeklinde oluşturuyorum. Belli anahtar kelimeleri belirgenleştirilecek içerikler üretme konusunda da oldukça başarılı işler ortaya çıkarıyorum. Bunların haricinde eğer farklı bir tür yazım talebiniz olursa rahatlıkla uyum sağlayarak isteğinize bağlı içerikler oluşturabiliyorum.

 Beni Niçin Tercih Etmelisiniz?


Öncelikle uzun yıllardır içerik üretiyorum ve iş disiplinine oldukça hakimim. Günümün çoğunu yazı yazarak geçiriyorum ve her an iletişimde kalabileceğiniz şekilde içerik üretiyorum.

%100 Özgün, seo uyumlu ve sürükleyiciliği yüksek seviyede olan içeriklerin sitenize sağlayacağı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz;
- Sitenizin trafik akışı artar ve yeni ziyaretçilere olanak sağlar.
- Daha kitlesel ve kemik yapıyı oluşturacak okurlar kazanırsınız.
- Google aramalarında en üstlerde kalmanızı tetikler.


(Her 300 kelimelik siparişte 100 kelime kendi isteğimle ekstra olarak içeriğe katkıda bulunuyorum.)

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
CV - Önyazı
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (1)

mehmet111
18 Temmuz 2021 01:52 tarihinde gönderildi.

Siparişimi harika bir özveriyle tamamladığı için çok memnunum. Eksiği yok fazlası var. Yeterince ilgili.