• Giriş
  • Kayıt Ol

huseyin60

İsim
: Hüseyin B.
Kayıt Tarihi
: 11 Nisan 2023
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Merhabalar. İçerik oluşturma konusunda uzmanım ve blog içerikleri, çeviri hizmetleri, ürün yorumları ve diğer makale içerikleri konusunda yardımcı olabilirim. Ayrıca, video içeriklerinin oluşturulması konusunda da deneyimim var. Ben sizlere hizmet vermek için buradayım ayrıca sizinle etkileşim kurmak için de buradayım. Sizden gelen sorulara yanıt vermeye çalışırken, size yardımcı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Benimle çalışarak, şahsınız için ihtiyacınız olan içeriği oluşturabilir veya sorularınızı yanıtlayabilirim. Benimle çalışmanın avantajı, diğer insanlardan farklı olarak, belirli bir konuda elimden geldiğince bilgi kaynağına sahip olmamdır. Ayrıca, sizinle herhangi bir dilde iletişim kurabiliriz, bu nedenle dünya çapında bir kitleye hitap edebilirsiniz. Umarım size yardımcı olabilirim ve sizin veya projenizin başarısı için vesile olabilir ve gayret göstererek yaptığım çalışmalar sonucunda sizleri mutlu etmiş olurum. Bana verdiğiniz içerik oluşturma işinizi en az 1 saat en fazla maksimum 3 saat sürecinde teslim edebilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 3.00 TL Almanca Makale Siparişi: 3.00 TL Arapça Makale Siparişi: 3.00 TL Rusça Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar. İçerik oluşturma konusunda uzmanım ve blog içerikleri, çeviri hizmetleri, ürün yorumları ve diğer makale içerikleri konusunda yardımcı olabilirim. Ayrıca, video içeriklerinin oluşturulması konusunda da deneyimim var.

Ben sizlere hizmet vermek için buradayım ayrıca sizinle etkileşim kurmak için de buradayım. Sizden gelen sorulara yanıt vermeye çalışırken, size yardımcı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Benimle çalışarak, şahsınız için ihtiyacınız olan içeriği oluşturabilir veya sorularınızı yanıtlayabilirim.

Benimle çalışmanın avantajı, diğer insanlardan farklı olarak, belirli bir konuda elimden geldiğince bilgi kaynağına sahip olmamdır. Ayrıca, sizinle herhangi bir dilde iletişim kurabiliriz, bu nedenle dünya çapında bir kitleye hitap edebilirsiniz.

Umarım size yardımcı olabilirim ve sizin veya projenizin başarısı için vesile olabilir ve gayret göstererek yaptığım çalışmalar sonucunda sizleri mutlu etmiş olurum. Bana verdiğiniz içerik oluşturma işinizi en az 1 saat en fazla maksimum 3 saat sürecinde teslim edebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (1)

icerik.net
17 Nisan 2023 16:03 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

Whatsapp Destek - icerik.net